تبلیغات
جنگ نرم - اظهارات یک شاهد عینی از ماجرای 11 سپتامبر در ساختمان پنتاگون

اظهارات یک شاهد عینی از ماجرای 11 سپتامبر در ساختمان پنتاگون

به ادامه مطلب بروید.

شاهدان به پلیس گفتند كه آن پسرها هنگام حملات از خوشحالی به هوا پریده و دست زدند. پلیس آنها را یك شب نگه داشت و فردای آن روز به اسرائیل بازگردانده شدند.

عصر ایران " جیمز تاکر جونیور " مکانیک   بازنشسته نیروی هوایی آمریکا در مصاحبه ای با نشریه آمریکایی " آمریکن فری پرس " فرضیه برخورد هواپیمای مسافر بری به ساختمان پنتاگون در روز 11 سپتامبر 2001 را زیر سوال برد .

به گزارش عصر ایران ، این نظامی بازنشسته آمریکایی که برای تمیز کردن محل انفجار به ساختمان پنتاگون اعزام شده بود ، به نشریه آمریکایی گفت که به محلی که اعزام شده است شواهد یک صحنه سازی را دیده است و ادعاهای حکومت آمریکا مبنی بر برخورد یک هواپیمای مسافربری دزدیده شده توسط تروریست ها به محل ساختمان پنتاگون بی معنی است .


این بازنشسته نیروی هوایی آمریکا در تشریح مشاهداتش از صحنه به هنگام ورود به
  محل می گوید  : " ما انتظار داشتیم با لاشه های زیادی مواجه شویم، اما آنجا مقدار خیلی كمی وجود داشت. آنجا فقط یك تكه از موتور و بخشی از ارابه فرود روی زمین وجود داشت. این طور به نظر می رسید كه آنها را در آنجا گذاشته‌اند. نه از بال های هواپیما خبری بود و نه از قسمت دم هواپیما اثری بر جای مانده بود "

تاکر جونیور در ادامه با تشکیک در شکاف به وجود آمده در بدنه ساختمان پنتاگون می گوید: "سوراخ های ساختمان پنتاگون در اندازه ای بودند كه گویی به وسیله یک هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین " پریدیتور "  به وجود آمده اند. "  آنجا "دو موتور بزرگ " وجود داشت كه به گفته دولت، متعلق به هواپیماهایی بودند كه پنتاگون را سوراخ كرده بودند، اما "سوراخ ها خیلی كوچك تر از آن بودند " كه با واقعیت جور در بیایند.

این مکانیک بازنشسته نیروی هوایی امریکا در ادامه با ذکر مطالب تکراری درباره حادثه 11 سپتامبر به موضوعاتی چون انفجار عمدی ساختمان های دو قلو اشاره می کند و می افزاید :"  در روز حادثه در مقابل ساختمان های دو قلوی نیویورک ، دو تن از اتباع اسراییلی یک دوربین نصب کرده و گویی منتظر حمله بودند . آنها یك دوربین سه پایه را در پشت بام انباری كه كار می كردند نصب كرده و اندكی قبل از حملات دوربینشان را روی برج های دوقلو تنظیم كرده بودند. شاهدان به پلیس گفتند كه آن پسرها هنگام حملات از خوشحالی به هوا پریده و دست زدند. پلیس آنها را یك شب نگه داشت و فردای آن روز به اسرائیل بازگردانده شدند."


این آمریکایی مشکوک به حادثه 11 سپتامبر در ادامه می افزاید : "
  همه این ماجرا در رسانه ها گزارش شد، اما داستان بلافاصله حذف گردید. این اسرائیلی ها چگونه می دانستند كه كجا باید باشند و چه زمانی از فاجعه مركز تجاری فیلم بگیرند؟

سرباز بازنشسته نیروی هوایی آمریکا در ادامه می گوید :"حادثه 11 سپتامبر آن گونه که می گویند نبوده است . در واقع ما به خودمان حمله كردیم تا مقدمات تهاجم به عراق را آماده كنیم. " 


پس از واقعه 11سپتامبر بسیاری از رسانه ها و شخصیت های آمریکایی با زیر سوال بردن برخی از فرضیات و مطالب ارایه شده از سوی دولت آمریکا درباره چگونگی حمله 11 سپتامبر این حادثه را زیر سوال برده و گفته اند که حملات تروریستی 11 سپتامبر آن گونه که دولت آمریکا مدعی است صرفا به دست تروریست های القاعده و اسامه بن لادن طراحی نشده و افرادی از داخل هیئت حاکمه آمریکا در این ماجرا دست داشته اند .

این فرضیات در حالی ارایه می شود که دولت آمریکا مدعی است که به دلیل امنیتی بودن موضوع نمی تواند تمامی شواهد و اطلاعات خود را درباره حملات تروریستی 11 سپتامبر اعلام عمومی کند.

مثلا دولت آمریکا هیچ گاه از سرنو شت 4 هواپیمای ربوده شده دیگر خطوط هوایی آمریکا که همزمان با ربودن 4 هواپیمای حمله کننده یا ساقط شده (که دو فروند از آنها به برج های دو قلوی نیویورک ، یک فروند به ساختمان پنتاگون و یک فروند دیگر در  پنسیلوانیا سقوط کرده است ) خبر دزدیده شدن  آنها نیز اعلام شده بود ، خبری منتشر نکرده است .