تبلیغات
جنگ نرم - مشتركات شیطانیسم و یهودیت
شنبه 23 بهمن 1389

مشتركات شیطانیسم و یهودیت

   نوشته شده توسط: علیرضا خسروی    نوع مطلب :شیطان پرستی ،

مشتركات شیطانیسم و یهودیت

به ادامه مطلب بروید.

 متون دینی و اعتقادات یهود عمده‌ترین عامل ایجاد نحله فاسد فلسفی و فرهنگی (بخوانید ضدفرهنگیِ) شیطان‌پرستی بوده است. از منظر نقش آئین یهود و صهیونیست‌ها در شكل‌گیری شیطان‌پرستی چند نكته ذیل قابل توجه است:

1ـ براساس آموزه‌های یهودی و عبرانی شیطان نه یك موجود بد ، بلكه یك فرشته خادم برای آزمایش انسان‌ها است. (نگاه مثبت یهود به شیطان)

2ـ در مكاشفات بخشی از كتاب مقدس یهودیان نیز به عدد 666 عدد مقدس شیطان‌پرستان اشاراتی شده و از آن به عنوان عدد وحش توصیف شده است كه باید شمرده شود.

3ـ خواه‌ناخواه متون یهودی منبع برداشت برای مسیحیان نیز قلمداد می‌شوند و نگاه خاصی یهودیت به شیطان‌ تاثیرات فراوانی را بر مسیحیت داشته است. (نحوه ورود و شكل‌گیری گروه‌های شیطان‌پرستی در ایران (1)، خبرگزاری فارس، 11/10/86.)

4- وجود كلمات عبری در انجیل شیطانی در كنار كلمات انگلیسی و یونانی

5- حك شدن كلمات عبری در برخی نمادهای شیطان پرستان مثل كلمات عبری روی عصای مخصوص كشیش كلیسای شیطان

6- شیوع آموزه‌های جادوگری در یهودیت و شیطان‌پرستی به طور مشترك

7- اشتراك در آداب و مناسك كلیسای شیطان و لژهای فراماسونری مانند سلام شیطان (كرنوتی)، استفاده از ماسك‌های عجیب و غریب هنگام ادای مناسك و...

8- اشتراكات فراوان نحله تصوف آئین یهود (كابالا) و شیطان پرستی مانند مناسك جنسی هر دو فرقه، نماد  ‌پنتاگرام كه به مثابه ابزاری برای جادوگران كابالیست مورد استفاده قرار می‌گرفته است و در شیطان‌پرستی یك نماد مقدس محسوب می‌شود. (پژوهش پیوستن ستاره ها به فرقه كابالا، محمدعلی گنجی، گروه اجتماعی اداره كل پژوهش حوزه سیاسی صدا و سیما، 10/7/1386.)

از دیگر نمادهای مشترك شیطان‌پرستان و دین یهود می‌توان به بز بفومت، و استفاده از نماد رسمی رژیم صهیونیستی یعنی پرچم این رژیم توسط این جریان الحادی اشاره كرد.  (نحوه ورود و شكل‌گیری گروه‌های شیطان‌پرستی در ایران (1)، خبرگزاری فارس، 11/10/86.)

 

ورود شیطان‌پرستی جدید به ایران

نحوه ورود

نوع جدید شیطان‌پرستی طی یك بازة زمانی 10ساله با چند وقفه به ایران ورود یافته‌ است. چند گروه عامل و حامل ورود شیطان‌پرستی به ایران بوده اند. اما به طور كلی  چند اقدام، نقش بسزایی را در خصوص ورود جریان مذكور به ایران ایفا كرده است.

1ـ1 مهم‌ترین عامل ورود شیطان‌پرستی به ایران رواج یافتن میل جوانان به استفاده از موسیقی متالیكا و ساز گیتار بوده است. طی 10 سال گذشته موسیقی متالیكا به صورت زیرزمینی و غیرمجاز وارد كشور شده و در چارچوب آن مفاهیم نحله انحرافی مورد بحث در اختیار جوانان قرار گرفته‌است.

2ـ1 اقدام تامل‌‌برانگیز و بسیار ناشیانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت اصلاحات در صدور مجوز برای گروه‌ها، آلبوم‌ها و كتاب‌های اشعار موسیقی متالیكا نیز نقش اساسی را در جلب توجه عموم مخاطبین جوان به این نحله انحرافی فراهم آورد.

در واقع باید تاكید كرد كه در كنار موسیقی زیرزمینی، ‌وزارت فرهنگ و ارشاد وقت نقش در‌واز‌ه‌بان ورود یك جریان را با شرایط مورد اشاره ایفا كرد. گفتنی است  ‌هوی متال، بلك متال، گوتیك متال یا متال گوتیك چند سبك از موسیقی شیطانی متالیكا بود كه وارد كشور شد. ‌نمونه‌ای از متون ترجمه شده‌ای كه به صورت قانونی در كشور به فروش رسید در ادامه می‌آید:

uniting our tearful eyes... enchanting

At night... I kiss the erpent in thy tears

For years... thy sorrow I've mourned

تاریكی ... قلب خون آلود مرا در آغوش می گیری

رویاهایم .... چشمان اشكبارمان را متحد می كند

فریبنده

در شب .... ابلیس را در اشكهایم می بوسم

برای سالها ... غم های تو سوگواری من است

Harken my moonchilds cry  yearning for another night

Mourning my once beloved mezmorized and ravendark

گوش كن به صدای گریه فرزندان ماه من

كه آرزوی شبی دیگر را دارند

ماتم مورد علاقه من

هیپنوتیزم و تاریكی...

 

حاملان شیطان‌‌گرایی